Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Tuesday, May 8, 2018

Kal Ho Naa Ho (2003) me titra shqip


Movie Info
IMDB:Kal Ho Naa Ho (2003)
[Format]����..[ HD
[Genre]�����[ Comedy , Romance , Hindi , Drama
[Cast]�����.[   Preity ZintaShah Rukh KhanSaif Ali Khan 
[Writer]:����.[   Niranjan Iyengar (dialogue), Karan Johar (screenplay)    
[Director]:���..[  Nikkhil Advani  
[Duration]����[ 186   min
[Search Subtitles]�.[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[8/10
Story 
Jeta e një vajze shumë serioze Naina, ndryshoi pas mbërritjes së fqinjit të saj të ri Amanit, i cili i mësoi asaj një mënyrë të re sesi të jeto, si të buzëqesh dhe si te dashurohet.No comments:

Post a Comment

Music