Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Thursday, September 27, 2018

Great Grand Masti (2016) me titra shqip


Movie Info

IMDB: Great Grand Masti (2016)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[  Comedy , Drama , Fantasy , Hindi
[Cast]�����.[   Urvashi Rautela, Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi
[Writer]:����.[  Tushar Hiranandani (story), Akash Kaushik (screenplay)
[Director]:���..[  Indra Kumar
[Duration]����[ 134   min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[4/10

Story 

Amar, Meet dhe Prem jane te deshperuar
me martesat e tyre dhe bejne nje udhetim ne
fshatin e Amar , Dudhwadi per te shitur
nje prone te vjeter. Ato nuk e dinin
qe atje i priste nje shtepi e pushtuar
nga djalli , nje fantazem dhe nje shkaterrim total.

 Great Grand Masti

No comments:

Post a Comment

Music