Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Thursday, January 10, 2019

Guest iin London (2017) me titra shqipMovie Info

IMDB: Guest iin London (2017)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[ Comedy, Romance , Hindi  
[Cast]�����.[  Kartik Aaryan, Kriti Kharbanda, Paresh Rawal  
[Writer]:����.[  Ashwani Dhir
[Director]:���..[  Ashwani Dhir
[Duration]����[ 132 min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[5.9/10

Story
  
Nje cift i ri ne Londer vuajn gjat ndenjjes se zgjatur ne shtepine e tyre
te xhaxhait dhe halles se tyre.

No comments:

Post a Comment

Music