Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Thursday, February 28, 2019

The Dark Knight Rises (2012) me titra shqip


Movie Info

IMDB: The Dark Knight Rises (2012)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[ Action, Thriller
[Cast]�����.[  Christian Bale, Tom Hardy, Anne Hathaway
[Writer]:����.[  Jonathan Nolan (screenplay), Christopher Nolan (screenplay)
[Director]:���..[  Christopher Nolan
[Duration]����[ 164 min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[8.6/10

Story
  
Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk ne nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur.
Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent
kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon
konsideronin si te “miren e madhe.” Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace
hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane,
nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit
e cojne Bruce te kthehet perseri ne rolin e batman.


No comments:

Post a Comment

Music