Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Monday, December 31, 2018

Bad Boys II (2003) me titra shqipIMDB: Bad Boys II (2003)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[ Action, Comedy, Crime
[Cast]�����.[  Will Smith, Martin Lawrence, Gabrielle Union
[Writer]:����.[  George Gallo (characters), Marianne Wibberley (story)  [Director]:���..[  Michael Bay
[Duration]����[ 147 min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[6.9/10

Story
  
Agjentët e narkotikëve Majk Lauri dhe Markus Benet
kryesojnë një task forcë për të hetuar shpërndarjen e ekstazisë
në Majemi. Kërkimi i tyre i çon te bosi i rrezikshëm kuban i drogës,
Xhoni Tapia, i cili ndihet i paprekshëm. Në këtë ndjekje gjërat
komplikohen kur në mes futet motra e Markusit
dhe e dashura e majkut, Sidi, agjente e DEA-s...

No comments:

Post a Comment

Music