Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Tuesday, March 19, 2019

Bhavesh Joshi Superhero (2018) me titra shqip


Movie Info

IMDB: Bhavesh Joshi Superhero (2018)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[ Action, Drama , Hindi
[Cast]�����.[  Harsh Varrdhan Kapoor, Priyanshu Painyuli, Ashish Verma
[Writer]:����.[  Vikramaditya Motwane, Anurag Kashyap
[Director]:���..[  Vikramaditya Motwane
[Duration]����[ 155 min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[8.2/10

Story
  
Historia e Bavesh Xhoshit, një superhero indian,
që nis të përmbushë dëshirën e shokut të vrarë për të pastruar
dhe reformuar vendin, duke u stërvitur dhe duke u shfaqur me një maskë.

No comments:

Post a Comment

Music