Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Wednesday, May 23, 2018

The Wolf of Wall Street (2013) me titra shqip


Movie Info
IMDB:The Wolf of Wall Street (2013)
[Format]����..[ HDTS
[Genre]�����[ Biography, Comedy, Crime
[Cast]�����.[   Leonardo DiCaprioJonah HillMargot Robbie 
[Writer]:����.[   Terence Winter (screenplay), Jordan Belfort (book)
[Director]:���..[  Martin Scorsese 
[Duration]����[ 180 min
[Search Subtitles]�.[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[ 8.2/10

Story
Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen historia e vërtetë dhe skandaloze e Jordan Belfort, njeriu që nga këmbimi i stoqeve të vogla, u kthye në një supermilioner të pamoralshëm. Në fundin e viteve 1980, ai krijoi një perandori ku korrupsioni ishte mbret dhe më shumë nuk mjaftonte kurrë.

No comments:

Post a Comment

Music