Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Monday, September 10, 2018

Munna Michael (2017) me titra shqip


Movie Info

IMDB: Munna Michael (2017)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[  Action, Drama, Musical,Hindi,Romance
[Cast]�����.[  Tiger Shroff, Nidhhi Agerwal, Nawazuddin Siddiqui
[Writer]:����.[  Vimi Datta
[Director]:���..[  Sabir Khan
[Duration]����[ 140   min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[3.5/10

Story 

Nje i ri mundohet te ec ne hapat e idhullit
te tij mbretit te muzikes dhe kercimit Michael Jackson.
 Openload

No comments:

Post a Comment

Music