Ju sjell filma nga me te ndryeshmit ne cilesi te paster edhe pa ndalesa

Monday, December 17, 2018

Goutham Nanda (2017) me titra shqipIMDB: Goutham Nanda (2017)
[Format]����..[  HD
[Genre]�����[ Comedy, Romance , Action , Drama 
[Cast]�����.[  Tottempudi Gopichand, Catherine Tresa, Mukesh Rishi
[Writer]:����.[  Sampath Nandi
[Director]:���..[  Sampath Nandi
[Duration]����[ 155 min
[Search Subtitles].[ Subscene.com
[iMDB Rating]���[6.6/10

Story
  
Djali i nje miliarderi merr nje vendim drastik
duke lene pas pasurine dhe duke u nderruar
me nje te apasionuar pas teknologjise me te cilin ngjason shume.


No comments:

Post a Comment

Music